Pogledaj jedan post
Old 10.12.2005., 04:02   #83
Quote:
boljanici kaže:
Naravno da cu odvesti dijete logopedu na procjenu, ali za vjezbanje cu ja da odlucim
pa to se traži cijelo vrijeme, samo da odvedeš dijete tamo da vidiš na čemu ni/si

gle, po ovom što si pisao, očito je da se radi o nedovoljno istraženem kontradiktornom području. i da je zapravo, na kraju krajeva ovo igra pogađanja je li tvoj sin jedno od djece kojoj će vježbe pomoći ili je intervencija suvišna. te da tu mišljenje logopeda kolko god se valjda temeljilo na dominantnim znanstvenim nalazima, ništa ne mora značiti u tvom pojedinačnom slučaju

no dodatna stvar je u tome što ti misliš da je odlazak na vježbe logopedu zapravo nešto definitivno štetno, dok ja nekom logikom pretpostavljam da opasnije može biti ako dijete ne odvedeš na tretman. dakle, nije baš da polaziš od nulte točke pri odluci za lijevo ili desno, kužiš? al dat ću tome benefit od a doubt, jer vjerujem u intuciju roditelja


btw boljanici, i ja moram reći, općenito, fakat briješ. ne samo na ovom topicu. ne mogu vjerovat nekim nebulozama koje si napisao, daj se skuliraj malo. toliko o tome zašto se oko tvoje odluke digla cika, iako zapravo imaš jednu opravdanu dvojbu

(i dajte GA prestanite zvat koka , i had to put a stop to this, iako me fakat nasmijaste )
wasted is offline  
Odgovori s citatom