Pogledaj jedan post
Old 17.10.2017., 20:09   #3904
Da se nadovezem na svoj gornji post, na Pehlinu rade samo tri dana tjedno, od toga samo jedan dan popodne. Katastrofa, mogu samo zamislit koja guzva bude taj dan.

Odlucila sam se upisati u Kostrenu, buduci da nas tako ohrabruje HZZO. Tamo navodno nema velike guzve i liste cekanja, a ja sam frisko trudna, bez gina i treba mi netko za uputnice, a gdje ne moram izgubiti pola zivota u cekaoni.

Dodjem danas tamo i zaista, ni zive duse u cekaoni. Rade popodne neparnim danima. Sestra me primi da me upise, doktora nema iako bi trebao biti netko popodne tamo.

Uglavnom kazem sestri da sam trudna i ona mi OKRENE OCIMA.

Kazem da imam tri pobacaja iza sebe, dijagnoza habitualni pobacaji, pa nek mi da prvi termin sto prije, ako ne pregled, onda bar konzultacije. Dobijem termin za tri i pol tjedna. Do onda, tko ziv ko mrtav.

Jebote na Pehlinu je bilo trilijun pacijentica pa su UVIJEK trudnici dali termin unutar 10 dana od prijavljene trudnoce, najkasnije u 7tt (naravno ovisi kad se javis).

Ma nisam ih uopce mislila tu ocrniti, ali to kolutanje ocima sestre jednoj zeni jer se, eto, usudila doci trudna...What the fuck?

Bas su svi koma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom