Pogledaj jedan post
Old 23.11.2017., 09:56   #3
kolega, vidim ima već 2 tjedna da ste postavili pitanje, ukoliko niste našli riješenje ja ću vam ispričati moju priču s kafićem.
vrlo slična situacija, bagra pušta glasnu glazbu, zgrada je starija bez izolacije ikakve, goli beton, krši radno vrijeme, trešti sve u 16...policiju nazivano sto puta - nikad ništa od njih, dođu , ustanove da je buka, kažu smanji, odu ovaj opet glasno. I to glasno do te mjere da ja na 2 katu čujem koja pjesma točno svira. Jedan dan puko mi film skroz i sjetim se sanitarne - došli mu mjeriti buku i zatvore budalu na 8 dana i nalože mu da izvoli izolirat buku, tj napraviti zvučnu izolaciju u kafiću. On je ima neke gipserske radove, nešto je trkelja onuda kao, i naplate mu kaznu još. Nije prošlo dugo, evo opet pomalo feštice pizdarije...okupljanja do kasno i vika ljudima ispod balkona u kasne sate....aj zdravo, opet ja sanitarnu, opet mu utvrde nepravilnosti, opet mu naplate kaznu, opet mu zatvore kafić i uzmu mu liniju tj zabrane da ima kako oni kažu elektroakustični uređaj, podnesu upravni postupak što ti ja znam. Njemu linija opet svira nakon par dana (eto koliko ga boli kurac za zakon), doduše tiho ali svira, iako je ne smije imati. Zaključak svega - isprebijati ko vola i slati svako malo inspekcije od sanitarne do porezne , turističke ako krši radno vrijeme, prijavljivat policiji konstntno itd....pa kome prije dosadi.

p.s. ovo za dimnjak ako nemaš di prijavit daj ga u provjereno il neke novine razvlači budalu maksimalno di god stigneš.

p.s.s. reka sam sebi ako se ikad budem selija, prvo što gledam da zgrada nema poslovne prostore niti ikakvu mogućnost otvaranja kafića u bližoj okolici od par sto metara
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom