Tema: Nathan Never
Pogledaj jedan post
Old 15.02.2018., 21:00   #54
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Drago mi Nick7 zbog tebe što si uspio i to u dosta relativno kratkom roku
Quote:
Relinquished kaže: Pogledaj post
wow nick7, sve od nathana osim tih nekoliko? svaka ti čast
Hvala ekipa .

Sva sreća pa žena ima razumijevanja . Stvarno sam ubio novčanik u tako kratkom roku. Sad samo moram još poštenih ormarića i polica srediti da to sve lijepo izgleda. Trenutno mi soba izgleda kao skladište sa stripovima poredanim u neboderske hrpe. Jedva čekam početak idućeg mjeseca pa da i to dođe na svoje.

@ReemCP
Hjoooj da znaš kako vrebam Libellusove ove tvrdokorične Zagore u boji. Žena će me ovog puta stvarno ubit .
Quote:
ario11121 kaže: Pogledaj post
Ma za tolike Nathane ništa ne može biti teško

Nathan je stvarno odličan serijal, rijetki bonelli serijal u kojem se puno stvari promijenilo od samog početka, i likovi i teme stalno napreduju. Mislim mu se opet vratiti, zbog obaveza sam u zadnje vrijeme malo zanemario stripove
Nisam bio ni svjestan toga koliko se cijeli Nathanov svijet mijenja, dok nisam sad nabavio sve ove epizode. Kad sam bio manji i počeo čitati Nathan Nevera u izdanju Slobodne Dalmacije, pa poslije i Ludensa. Činilo mi se da je to samo epizodični strip gdje će se tu i tamo pojaviti neki likovi i događaji od prijašnjih epizoda. A kad ono. To je sve mnogo veće nego što sam mogao i sanjati.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom