Tema: Nathan Never
Pogledaj jedan post
Old 19.02.2018., 15:34   #59
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Baš smo nedavno pričali o tome... ja nekako radije ne kupujem komplete, malo mi oduzme draž, da ne kažem dosta... i argument da je tako jeftinije je upitan, prije je mnogostruko jednostavnije
U slučaju kompleta Zagora od Libellusa, jeftinije bi izašlo ovo kao komplet. Da se svaki broj pojedinačno kupuje to bi izašlo 9.810,00 kn, a sigurno i puno više čisto zato što nekih brojeva više nema u prodaji. Pa im raznorazni preprodavači nabijaju sumanute scene. Nema pravila, sve zavisi baš od koga se kupuje. Ja sam npr. svoj komplet Agencija Alfa 1-14 brojeva platio 1.100,00 kuna. Vidio sam iste komplete za oko 3.000,00 i nešto kuna. Isto tako i za Nathan Never Gigant. Za brojeve od 1-13 sam platio 1.500,00 kuna. Vidio sam da neki prodaju samo prvi izdani broj za do oko 600 kuna . Da izbije onaj dobar osjećaj sakupljanja malo pomalo i uzbuđenosti oko nabavke svakog pojedinačnog broja definitivno stoji. No mislim da se u velikoj većini slučajeva može izaći za praktički skoro upola manju cifru. Ako se gleda na pravim mjestima i nađe u pravom trenutku .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom