Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 16:12   #40
Quote:
single coil kaže: Pogledaj post
To ti je to i moš se slikat, žene su bića koje trpaju materijalno na prvo mjesto.... i jebiga. Ak već sada nemaš para, onda moraš imat strategiju, viziju i misiju kako imat za par godina, a ekonomske prilike uopće ne igraju ulogu... ne, ne sve je u glavi, kupiš knjižurdu s naslovom "Tajna" i konstantnim brijanjem na uspjeh i pozitivnim afirmacijama zaradiš brdo para ili bar dobiješ psihozu u kojoj misliš da si bogat. To kaj se cijeli svijet raspada to nema veze jer Kozmo veli da je primarna karakteristika partnera bit samostalan... e da bar ja živim u istom filmu, bilo bi mi lakše.
Ne, ne i i ne
Ono što sam svojim postom htjela reći jest da ako žena ima plan i želi kroz nekih 5-8-10 god od kad se zaposli steći neku nekretninu, stančić, svojih par kvadrata da ne ovisi o starcima i nekom drugom, zar je to nešto loše??? Dok s druge strane dobar dio muškaraca u tim godinama uopće ne razmišlja o tome!
Prirodno da se osamostališ (istina, kao što sam prije spomenula, nekima i s dobrim primanjima nije). I kak bi ženska trebala reagirati da upozna tipa kojemu je s 30 godina sve crno jer je eto takva situacija u državi, nema posla, a ne bi ipak radio bilo što jer je to bez veze i sitna lova a i ne misli odselit od staraca uopće jer čemu doma mu je dobro, ima skuhano i oprano, a više mu niti ne treba?? Koliko samo takvih primjera ima! Nije nitko savršen i danas se stvarno teško živi ali ruku na srce dobar dio muške populacije su pomalo gotovančići kojima odgovara da im mama bira čarape s 30 i onda ih strefi kad završe sa starcima sa 50 god.
Zlatorepa is offline