Pogledaj jedan post
Old 05.06.2013., 21:01   #3595
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Najsmiješnije je kako neki misle da smo mi pali s kruške tu u HR. Moje pisanje je isključivo vezano za licemjernu, prevrtljivu i lažnu politiku koja vlada u kotlini. Ta politika već godinama, uz pomoć promuslimanskih i čaršijskih medija truje narod i sije mržnju.
Zanimljivo? I pored toliko čaršijski medija koji naokolo siju mržnju, ti si dao sebi slobodu da izmišljaš i širiš idiotizme po forumu haubičkog kalibra?

Nesebičan doprinos.
Nego ako si mangup, onda se udostoji podastrijeti konkretne dokaze o famoznoj zabrani NS BiH da hrvatska reprezentacija igra u Mostaru sa Zrinskim.

Quote:
Samo kažem, okanite se iživljavanja, izaberite pametno i maknite šape s Herceg Bosne.


Quote:
A to što ti je prošlo ovo idiote bez kazne ne znači da ćeš to ponavljati jer moje mišljenje o tebi je puno gore od idiotizma, koje je ljudsko i prihvatljivo. Ti si mali manipulator pun mržnje koji može svoje višegodišnje pisanje na ovom forumu zahvaliti samo zbog prilično liberalne i anacionalne politike...
Kako trebam da se osjećam nakon ovih tvojih impresija?
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline