Pogledaj jedan post
Old 06.02.2008., 21:16   #19
Quote:
Bojana kaže: Pogledaj post
Pozdravljam temu!!
Moj problem je što se ne mogu kontrolirati u količini....ja jedem često zdravu hranu, ali ju jedem dok ne popucam...uvijek se prejedem jer mi je fino jesti i ne mogu stati...
Da li se to još kome događa? Ali sumnjam da će mi ikakvi savjeti pomoć...jednostavno uživam u hrani...
Kada vidim prijateljice koje nakon par zalogaja stanu i sve ostave ja ne mogu doći sebi...u jednu ruku im i zavidim što se mogu kontrolirati...ali imati jedan obrok dnevno ne kužim....ja jedem najmanje tri puta dnevno i sva ta tri puta se prejedem..
često puta pojedem više od svojih prijatelja koji su jači od mene...
I svaku večer idem spavati sa obećanjem da se od sutra neću prejedati, i već u jutro sa prvim znakovima gladi ja prekršim obećanje....
iskreno to me već počinje deprimirati..

Isuse Bože ovo sam ja...isti problem...palo mi je napamet možda bi ti pomoglo da ti neko kome je stalo do tebe pošalje poruku ohrabrenja tipa...Dok ti uživaš u hrani tvoje tijelo pati...to bi bila jedna od mogućnosti...curke ja si to više stvarno ne želim raditi sama sebi....da li nas je hrana usrećila ...ajmo pokušat naučiti neke metode samokontrole...zna li neko nešto o tome?
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom