Pogledaj jedan post
Old 09.11.2009., 23:01   #8
kod kuge mi se ne sviđa skučena unutrašnjost, jako je malo automobil iznutra sa svoje dimenzije, kod tiguana mi se ne sviđa to što je baš golf, dakle opće nemaš dojam da voziš suv vozila nego kao da si u golfu, glupavo, rav 4 mi od njih dijeluje najbolje, relativno je prostraniji od njih, sigurno i pouzdaniji, tako da bi moj glas bio za rav 4, koliko toliko pušta dojam terenca, također svi su na samonosećim karoserijama što je za terenska vozila jako loše

šta se tiće terenskih sposobnosti nemoj previše očekivati od ovih auta, nijedan od navedenih nije za terensku vožnju i tokom zime obavezno stavi dobre zimske gume, ne cjelogodišne nego prave zimske, inače ćeš se obrukati negdje kada ti auto zapne u 5 cm snijega, blata ili tako nešto, ti "pametni 4x4 pogoni" su dobri za neku vožnju po livadi, nasipu ili tako nešto, ništa extremnije, također mnogi od navedenih imaju loš clearence i loše ulazne i silazne kuteve

dakle moj glas za rav 4, nije zanemarimo da toyotin motor radi uglađenije nego vw ili ford
testdriver is offline