Tema: Gabori
Pogledaj jedan post
Old 30.08.2017., 14:44   #59
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Napokon netko tko se slaže sa mnom.
prestat ću se slagat s tobom. samo ovnice stavljaš.

Quote:
Ni mogu se sjetiti baš gabora, samo manje privlačnih žena.
Npr:Rosie O'Donnell Meni nije gabor, čak mi je simpatična, ali eto nije nešto privlačna i na nekim slikama je gabor.
https://1835441770.rsc.cdn77.org/sta...1/01/rosie.jpg
joj, daleko od toga da je simpa, najobičnija agresivna lajavica.

ono što mi je kod nje zanimljivo da iako je ovan/blizanac, saturn aspektira i veneru i mjesec, ona je oduvijek bucka. valjda zbog ovog jupitera istaknutog na MC.

a ribičastost joj je od marsa u ribama ( vladar sunca i venere)

da se ne krevelji toliko, da je malo mršavija, stilizirana mogao bi se malo vidjeti i taj njen mjesec u vagi.https://newimages.bwwstatic.com/colu...reunnamed3.jpg

Quote:
Zanima me jer je na temi neženja pisano da žene kojima su mjesec i venera u neskladu ne osjećaju se dobro ni u ulozi žene i majke. Njoj su opoziciji, da li to vrijedi samo kod tradicionalnog poimanja uloge žene, ili je ona nadišla svoje aspekte budući da je u istospolnom braku, ili se ona općenito osjeća loše kao žena bez obzira koje je seksualne orijentacije?
kad venera vlada mjesecom, nema baš nesklada ( bar ga ja ne osjećam )
rosie se realizirala i kao majka i kao supruga. ( ok, ne znam baš terminologiju u istospolnim brakovima, svakako u dugogodišnjem braku, dosta usvojene djece i jedno koje je partnerica rodila uz pomoć donora)
happy family
Quote:
Katunjanka kaže: Pogledaj post
Cesto ste na ovoj temi pominjali aspekt Saturna i Plutona (konkretno konjunkciju i vezu sa Asc) kao presudan za tzv. gabore.

Da li skladan aspekt tj. trigon ove dvije planete mogu znaciti: sto starija (Saturn) to privlacnija, fatalnija (Pluton)?
već su ti odgovorili, ja bi samo rekla da nijedan planet ili aspekt nije presudan za ništa, pa tako ni za izgled. koliko god ima primjera da saturn poružnjuje, ima i onih gdje se iskazuje kao primjer klasične ljepote. saturn je i simetrija, a za mnoge bez nje nema ljepote.
temu, bar ja, shvaćam kao zabavnu igru astrološkim stereotipima.

aspekti saturna na osobne planete može donijeti ovo "što starija, to bolja" ili realno, dobar izgled/ držanje u starijoj dobi.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom