Pogledaj jedan post
Old 06.02.2007., 12:43   #1
Unhappy Varanje, prevara - združeni topic

bog svima!
ne znam koja su pravila za ovo - prvi put pisem na ikakvom frumu, a pisem jer mi je doslo do grla
dakle, trudna sam 7mj i imam (bar sam tako mislila) divnog muza: pazljiv je, mazi me, puno razgovaramo, zaigrani smo (oboje 30g), beba je planirana i voljena, kupujemo stan, ljudi oko nas nam kazu da smo im super par jer da divno funkcioniramo.
e pa malo sutra...
prije par tjedana moj muz vec u rano nedjeljno jutro najavljuje kavu s frendom. ok. nakon rucka se tusira i zvoni mob - nije frend, vec kolegice s posla koje su (u nedjelju!) radile pa ga zovu na kavu. e sad, ja napravila nesto sto inace nisam imala potrebu raditi - provjerim mu poruke u mobu
kad tamo poruka toj kolegici s posla: javi se kad si gotova pa cemo se iskombinirati.
i jos jedna (najboljem frendu -trebao biti kum djetetu): nemoj me zvati doma, ni na mob, trebam kljuc od tvog stana na sat vremena.
svijet mi se srusio...
na sve moguce nacine sam ga probala dobiti da ne ode na tu kavu, ali se jos na kraju izderao na mene da ne serem i da je doma za sat vremena.
a ja? fino se obukla i pred frendovu zgradu.
kad ono frend doma. nitko sretniji od mene - krivo sam pokopcala!
ali vraga, frend odlazi.
ja se penjem na stepenice poslije njegovog kata i molim boga da moj muz ne dodje i da se do kraja zivota osjecam ko idiot sto mu nisam vjerovala.
naravno, dosao je. tj. dosli su.
plac, histerija, samari, psovanje s jedne strane.
molbe, suze, obecanja s druge.
kaze bilo drugi put - naravno da mu ne vjerujem, ali sta mi to znaci?
znate sta kaze zasto? strah ga sexat se sa mnom zbog bebe((
ljudi moji, sta sad? ostaviti sve - a osjecala sam se kao da imam sve?
oprostiti i pokusati vjerovati da se ne dogovaraju o sljedecem susretu dok su 10 sati dnevno na poslu?
sta bi vi napravili?
trenutak2007 is offline  
Odgovori s citatom