Pogledaj jedan post
Old 24.06.2003., 02:59   #11
Quote:
Kiki kaže:
Npr...dres hrvatske reprezentacije je ocajan. Pa tko osmisljava te boje i dezene??? Ja ne znam kako vi, al ja dobijem glavobolju ako gledam u nas dres vise nego jednu minutu.
Pa onda sintetika od koje su napravljeni. Fuj!
Dres hrvatske reprezentacije je valjda jedino po čemu smo vani prepoznatljivi. I ne da nije ružan nego je lijep , posebno onaj plavi. Kakve je kvalitete , o tome bi se dalo raspravljati. Ja sam svoj obukao jednom i nikad više. Uostalom , Oliću je trebalo 10 minuta da skuži gdje mu je ruka , a gdje glava


Quote:
Kiki kaže:

I zasto nema dresova za zenske....kao...iste boje i sve, al usko, izrezano na cicama (da se vidi raskos) i napravljeno od prirodnoih materijala? Eh...onda bi i ja obukla dres, al ovak....nema sanse.
Inace...najbolji dres je od brazilske reprezentacije..jedino je nezgodno ako vam je ten malo zuckast il blijedunjav jer vam nece stajat boje. Ha ha....
Tu kod tebe postoje specijalizirani odjeli za navijačice , sa upravo svim tim stvarčicama o kojima ti govoriš. A da se mene pita ja bih zabranio ženam da nose dresove na stadione. Zakonom bi bilo uređeno da sve navijačice na tribine dolaze kao i Brazilke.


Quote:
Kiki kaže:

Eh...onda bi i ja obukla dres, al ovak....nema sanse.

Ti i dres - teško zamislivo
Urpanus is offline