Pogledaj jedan post
Old 15.08.2006., 21:25   #20
Quote:
Dasha kaže:
Nemoj tako ... izgleda da je to sve individualno ! Bila sam u Splitskom rodilistu i sve same pohvale osoblju te bolnice ! Budi sretna sto beba nije bila kraj tebe ..jer sam cula za slucajeve jedne bolnice gdje su bebe odmah po porodu kraj majki..da u toku noci kad bi beba zaplakala..majke frisko sasivene i iznemogle bi se dizale ..pokusale podignuti bebu i padale na pod sa bebom u rukama ,jer su bile slabe i iznemogle ... prema tome ...zena kad rodi ..TREBA JOJ BAREM JEDAN DAN ODMORA I SNA ! A to u Splitskoj bolnici mozes dobiti !
Ovo je jako individualno, ja sam s carskim imala bebu iz sebe 24 sata dnevno sat vremena nakon operacije i bilo mi je super, ali je stvar da trebas imati pomoc. Sestre su uskakale na svaki sum, a i muz ili moja mama su bili skroz s nama u sobi. Onda to funkcionira ali bome da su me ostavili samu ne bi se mogla maknuti ali bi bila izvan sebe da mi beba nije bila na oku non stop. Cak dodju u sobu i pred tobom im vade krv, vazu, kupaju i sve to. Beba ne izadje ni na sekundu ako ti to ne zelis.Meni je to bilo super.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom