Pogledaj jedan post
Old 25.01.2007., 09:16   #8
Quote:
pedalina kaže: Pogledaj post
j
pod 2. -imam PCM uredaj pod gredom na tavanu koji je prije 3 godina postavljen bespravno -bez naseg znanja i kad nikoga nije bilo doma,preko kojeg 5 susjeda ima telefon !!!!!!!!!, za koji smo mi poslali molbu da nam ga maknu prosle godine dok jos nismo znali sto je to i kako to utjece na nasu telefonsku liniju i interenetsku vezu !
Da, i to je rješenje. A pravni štos je i u tome da, ako precvikaš žice, ne moraš ih pustiti u stan, jer oni naravno nemaju niti od suda mogu dobiti nalog za upad u stan. Bez tog naloga i policije on ne mogu ući u stan bez tvoje privole. A ti ih pusti samo u slučaju da stave banderu ili, još bolje prošlicaju cestu, pa u zemlju, pa trebaju ući zbog MICANJA PCM-a i spajanja nove linije.
Eto, to je radikalno, ali kod nas u hrvata je i tako sve radikalno

imaš moju podršku. Pogledaj one zahtjeve koje sam ostavio na vrhu topica. Tamo sam spomenuo i kablove na tavanu (jer je to i moj slučaj).
Osim toga, oni bi tebi trebali plačati pristojbu za najam prostora, jer kablovi u njihovom vlasništvu prolaze kroz prostor u TVOJEM vlasništvu, i ti ih možeš i sudski goniti za bespravno korištenje tvojeg prostora.

pozdrav,

BTW pedalina, u kojem si kvartu?
zpintar is offline  
Odgovori s citatom