Tema: Biljna ulja
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2009., 22:30   #5
Kokosovo ulje

Pozdrav forumu ljubitelja prirode!

Vec dugo citam vase postove i lijepo je vidjeti da i na ovim prostorima postoje ljudi koji znaju koliko i na koji nacin se moze "suradjivati s prirodom" i da se izmjenjuju iskustva. Neki od vas su posebno nesebicni i na lijep nacin savjetujete - hvala vam na tome. Pretpostavljam da ima jos puno ljudi poput mene koji svrate ovamo i dodatno uce putem vasih iskustava.

Tek sad sam se odlucila javiti jer mi je palo na pamet da bi neki od vas mozda najbrze mogli odgovoriti na pitanje koje me danas "muci".

Kupila sam kokosovo ulje od oshadhija i prvi put da imam kokosovo ulje koje nema miris pa me to zbunjuje (do sad sam nabavljala kokos od drugih proizvodjaca, uvijek organski uzgoj, djevicansko ulje i provjeren proizvodjac - i uvijek je mirisalo na kokos).

Na "Uvodu" sam naisla na postove nekih forumasa koji su isto kupili kokosovo ulje od oshadija i spominjali su da ima miris po kokosu.

Zna li netko u cemu je stvar?

Od srca hvala na svakom odgovoru.

p.s. Postovani moderatori, nisam uspjela naci temu o kokosovom ulju, a "Uvod" je zakljucan, pa sam otvorila novu temu. Ako sam nesto previdjela, molim presmjesite i primite isprike.
ruzmarin is offline