Pogledaj jedan post
Old 09.08.2006., 15:00   #18
Quote:
arci 21 kaže:
A kako sam se prijatno iznenadila kada sam vidjela da je delija dao sve od sebe o ovoj temi za pocetak! Ti si previse potkovan izuzetnim znanjem,da bi "brzinski" odgovarao,a dao si fini primjer ,kao i uvijek i sve se moze razumjeti.
Cinjenica,treba se od necega poceti ali. . Nego bas mi je drago da razmisljas nastaviti o temi,u domenu-kod lijecenja,jer si me razalostio kada sam procitala da zatvaras temu. A toliko toga imas za reci.. . .
Ja sam ,istina,davno provjeravala svoju auru, pa ponukana tim,da i nije bila mala ili kako se vec strucno kaze,imam zelju da koristim taj "kanal".
Pozdrav tvom odanom forumasu freudricku i reci mu da se ti sam znas nositi sa izazovima.
(202)

arci,
kako si ovdje spomenula auru to evo nekih veoma važnih informacija koje ću iznijeti prije nego objavim kako se liječi s viskom.

ŠTO JE TO AURA (ORA) I ŠTO SU ČAKRE

Da biste kod liječenja ili osnaženja psihofizičkog zdravstvenog stanja uspješno koristili Svjesnu kozmičku energiju koju vam prenosi kvarcni kristal, potrebno je što bolje proučiti sljedeće poglavlje jer je Poželjno (što znači da nije strogo Obavezno) da svi oni koji će željeti ostvariti energetski ulazak u kristal vide svoju auru.

AURA (ORA)

Aura (formirana od Određenih energetskih čestica materije) je energetski omotač koji "obmotava" svako živo biće u kozmosu.

Do tih Određenih energetskih čestica, dakle aure, dolaze Određeni kozmički impulsi (iz jednog Određenog "energetski svjesnog" polja) i djeluju na te energetske čestice da se u njima stvore Određene vibracije - na koji će se način ostvariti koordinacija između SVIH energetskih čestica koje se nalaze u živom biću i oko njega.

Postojanje aure je dokazano putem snimaka sa specijalnim aparatima.

Interesantno je navesti da svi koji su u nekom momentu "vidjeli" svoju ili tuđu auru bez prethodnog učenja i saznanja o njenom izgledu i boji - jednostavno podsvjesno znaju da ona postoji iako ne znaju razjasniti koja je njena funkcija.

O auri su pisali mnogi autori.

Ako čovjek prouči svaku diskusiju o ovom energetskom omotaču, odmah će vidjeti da je osnovna misao i tumačenje u koncepciji svih autora potpuno ista.

Ipak ima razlike kod opisa aure.

Naime, jedni je "vide" u bojama, dok je drugi "vide" bijelu ili svjetlosivkastoplavu.

Kako će tko "doživjeti" auru, ovisit će od karaktera osobe koja "vidi" auru.
...

Poznato mi je da ima ljudi koji su u momentima odmaranja sa zatvorenim očima "vidjeli" u predjelu trećeg oka neke pojave, kao na primjer isparivanje iz tijela gdje se nalaze pojedini organi (jetra, želudac, srce...) i to kao tamne, ili tamnosive oblačiće iznad područja gdje se nalaze ti organi.

Normalno, ti ljudi nisu bili spremni prihvatiti "viđenje" energetskog čišćenja tih organa jer nisu bili upućeni da njihova Energija intelekta (misao) može ostvariti takvo "viđenje".

Dakle, oni koji "dožive" ovakvo "viđenje" trebaju znati da će biti u stanju vidjeti svoju ili tuđu auru, a također i energetsko čišćenje organa kroz čakre.
delija is offline  
Odgovori s citatom