Tema: Zbirna tema Nudizam
Pogledaj jedan post
Old 14.08.2009., 11:51   #86
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
sa divlje plaze ne mozes potjerat neke kretene textilce koji dodju tamo i prave se grbavi u kupacim gacama i kostimima, to me jako ljuti, ako su ti s lijeve i desne strane goli kupaci onda se ili skini ili proseci. Jest da su kampovi puni starije populacije, ali to ce mi daleko manje smetati od ovakvih licemjernih ljudi.
Ma nemoj, priroda i divlja plaža su rezervirani za vas golaće? Vot abaut maj filingz?

Gle, stari, ak se skidaš skupa sa svojim komadom na mjestima gdje je takav način kupanja/sunčanja nepisano ostavljen na diskrecionu procjenu (umjesto da se podrazumijeva kao dio običaja na posebnoj nudističkoj plaži), onda izvoliš otrpit tekstilce pored sebe. Bez greške ću zavaljat svoj ručnik negdje blizu ako mi je takav bio plan kad sam ujutro krenuo na plažu, a goli komad u suisjedstvu bit će mi samo plus. Ako njoj ili njenom dragom smeta što si gledam njene guzice i cice, neka se pokriju ili neka se kupe na nudističku plažu gdje su ljudi slobodni od tih prizemnih nagona.

To je valjda jedini slučaj gdje fašisti nisu tekstilci nego upravo golaći. Sve kao nije ih briga za druge i goli su zbog sebe, ali božesačuvaj nekog u gaćama. Ok, znam da postoji problem pervertita kojima je primarni cilj seksualno uzbuđenje, ali (1) onda odeš na nudističku plažu; a osim toga, (2) njih nisu pošteđene ni obične plaže gdje se oko dobrih komada u toplesu roje bezglavo napaljeni tipovi svih generacija.
Blue is offline  
Odgovori s citatom