Pogledaj jedan post
Old 03.10.2009., 11:43   #83
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
napisala si ''pa to smo i mi radili, terorizirali smo profesore sve u šesnaest'', iz čega sam zaključila da je tebi normalno kad netko na satu šlata profesorice ili ih na neki drugi način terorizira.

ti si prva potegla to sa prije/danas, ja nigdje nisam napisala da su današnje generacije grozne, a da su prijašnje bile super, moj post uopće nije išao u tom smjeru
Ma daj, nemoj samo reći da nisi čitala postove ranije, nego si samo upala sa svojom mudrošću. Dvije stranice se natežemo oko "svih" ili "pojedinaca", ako da sada nismo to razjasnili, onda ni crtanje ne bi pomoglo.

Quote:
no, ja nemam dijete, ali reci mi ti onda, kad je netko sa 17 godina narkoman na igli ili šamara profesora ako mu se ne sviđa ocjena, tko je kriv za njegov odgoj? ja kao profesor koja sam ga prvi put vidjela u 4. srednje kad je dobio moj predmet? ili njegovi majka i otac?

oprostite, al nemojte me jebat
Bez brige, ne bih te jebala ni da smo same na pustom otoku...

Jel' ti stvarno misliš da je djete od 17 godina do te dobi živjelo jedino u izolaciji sa svojim roditeljima? Ne podcjenjujem roditeljski odgoj, ali obzirom da ja imam djete, niti ga ne precjenjujem, nego shvaćam da itekako ima raznih utjecaja. I nisu svi roditelji savršeni (za razliku od prosvjetnih radnika i turističkih agenata), idemo ih streljati zbog toga.

Inače, imali smo i mi 2-3ojicu koji su se pokušavali kočopriti, unositit se profesorima u face, prijetiti, nasrtati i sl. Na kraju su najčešće podvili repove k'o pokisle pizde i pitali kada mogu odgovarati da isprave ocjene.

Sve više skidam kapu onim generacijama prosvjetara...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom