Pogledaj jedan post
Old 11.07.2013., 19:49   #61
vanny, mozes uzimati i dvije kapsule cak kad vidim da ti je ferritin samo sedam. recimo jednu u toku dana i jednu pred spavanje. kad uzimas zeljezo gledaj da ispred toga dva sata ne jedes i ne kombiniras s mlijecnim proizvodima. calcij i zeljezo se bas ne podnose. ja sam ga uzimala s b komplexom.

moj je bio u januraru 2012 negdje 20 ako se ne varam i uz ferrosanol 100mg sam jela dosta crvenog mesa, a u svakom postupku se nalijevala sokom od cikle.
mjesec i pol kasnije sam ostala trudna ali je bio spontani. nedje u srpnju prosle godine sam imala feritin oko stotke (dakle uz 100mg ferrosanola i b komplex). zimus sam pauzirala i nisam uzimala zeljezo, samo b komplex.
i u januaru se opet desila trudnoca i evo guramo 27tj. na pocetku trudnoce je opet cekiran feritin koji je bio oko 80, sto je ok. sok od cikle sam nastavila piti do kraja 13.tt. dakle negdje do kraja 3.mjeseca.
krajem maja mi se opet srozao (nisam uzimala zeljezo) na 20. sada sam cak pojacala unos ferosanola na 200mg, popijem i pola litre soka od cikle.

ferrosanol u internet apoteci kosta oko 20 eur, u regularnoj oko 26€.
__________________
Moje cure..L i N

Zadnje uređivanje zoro007 : 11.07.2013. at 19:57.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom