Pogledaj jedan post
Old 26.07.2013., 13:32   #12
Quote:
vlaj1 kaže: Pogledaj post
dakle opet pitanje : A tko si ti da ćeš nekome nešto ukazivati ? ljudi su debili pa neznaju šta da rade sa svojim novcem ? opet pitanje, umislio si da si financijski savjetnik ? mislim bez uvrede , to mi nije namjera ali ako si već umislio da ćeš nekom dijeliti savjete onda bi morao znati najosonvnije osnove ekonomije , a to je tržište.
Ne bih se čudi da ne znaju, ima puno onih koji s jedne strne nešto prodaju, pa s druge strane žele negdje uložiti, pa da im odluka ne bi bila pogrešna, ja samo ukazujem na to.

Vidiš tržište određuje cijenu, ali očito je da ovo kod nas nema veze s tržištem jer sve stoji na mrtvoj točki, a cijene i dalje u nebesima. Tržište upravo nema veze s ovime jer nema ga šta pokrenuti, nema poreza koji bi pokrenuli te što drže basnoslovne cifre. Jer oni s jedne strane nisu u financjskoj moći održavati te nekretnine i plaćati porez, a s druge strane žele masnoo zaraditi na njima, toga nema nigdje u razvijenim državama, pa zato to nema veze s tržištem , osim možda s našim pojmom tržišta.
vspec is offline  
Odgovori s citatom