Pogledaj jedan post
Old 02.08.2013., 15:53   #57
Maby da li s napravila pretrage koje pokazuju da trebaš heparim ili je drL onak "nemre škoditi"? Ako si kandidat ja pretpostavljam da si napravila već testove i da imaš dijagnozu. No kakvu god da imaš dijagnozu dobiti ćeš ga tek nakon pozitivne srčane reakcije, do tada ga kupuješ ili uzimaš Andol100 (nije baš isto ).
U tom slučaju, ako imaš dijagnozu, možeš na 2 načina doći do heparina: 1. u nekoj od državnih bolnica , ne znam kako to ide ako tamo nisi na postupku, ali pretpostavljam da moraš imati potvrđeno srčeko i papir od specijaliste. ili 2. u nekoj bolnici od hematologa, npr na Rebru, koji te inače prati i koji je postavio dijagnozu.
evo ja sam do srčeka uzimala Andol100 jer nisam mogla dobiti ni preporuku za heparin (a u apoteci ne možeš ga samo tako kupiti) i onda sam preko Petrove dobila mjesečnu zalihu (:junki i tako ću sada cijelu trudnoću. Evo danas sam odnjela uputnicu koju izdaje soc,ginica (jako teško, treba papir na kojem piše) i sada će to oni naručiri i onda dođem za tjedan dana po kutije
katarina72 is offline  
Odgovori s citatom