Pogledaj jedan post
Old 14.01.2015., 01:28   #30
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Majka je već dugo mrtva,komunikacija ili susreti(čak ni slučajni)s bivšim ne postoje,također već puno godina.
No u tim snovima moja majka i on su uvijek na istoj strani prostora koji je u datom snu oko nas,a ja sam na nasuprotnoj strani.
Jedan od tih snova bio je izuzetno upečatljiv.
Svi smo bili na jednoj cesti,kojom smo se stvarno svi troje kretali niz godina.
No između nas je bila rampa,slična onima na željezničkim prijelazima,ali crno-sivo prugasta.
Njih dvoje su stajali s jedne strane te rampe ja s druge.Niti sam ja pokušala doći do njih niti oni do mene.
Dio razgovora koji sam vodila s majkom(s bivšim niti riječ)sam po buđenju zaboravila,dijela se upečatljivo sječam.
Bila sam u snu zbunjena što njih dvoje rade zajedno,jer sam znala da je majka pokojna.
Na kraju u realnosti nisam imala nikakvih informacija je li on živ ili mrtav(živi u udaljenom gradu) te sam prvi put nakon 15 g išla provjeriti je li uopće živ.Osoba(njegov krvni srodnik) koju sam pitala potvrdila je da je živ.
Tek nakon toga mi stvarno ništa nije bilo,niti mi je sada jasno,zašto njih dvoje sve češće sanjam zajedno.
Opcije za razmatranje:

Cesta = zivot
Rampa = podjela, prelaz
Crno sive pruge na rampi umjesto crveno bijelih = otupjelost/ignoriranje emocija
Razgovor sa majkom = otvoreni kanali, povezanost
Nedostatak razgovora sa bivsim = suprotno
Bili skupa iza rampe = odvojeni od tvog zivota


Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Vjerujem da se u tim snovima krije neka poruka,no ja je ili svjesno ne želim ili ne mogu shvatiti.
U svim snovima se krije poruka.

Tako nesvjesno komunicira sa svjesnim na razini podsvijesti i jezikom simbola.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom