Pogledaj jedan post
Old 18.05.2015., 12:41   #56
Quote:
princeza sunca kaže: Pogledaj post
Procitala sam dva puta, ali i dalje ne shvacam po cemu ti dijete treba individualizirani pristup. Nekako mi se cini da se u posljednje vrijeme taj individualizirani pristup dijeli sakom i kapom i da je izgubio svoj stvarni smisao, a to je olaksati djeci koja imaju poteskoca da na svoj nacin prezentiraju usvojeno gradivo. IP nije osmisljen da bi bi dijete lakse dobilo 5,0 prosjek jer ga zarko zeli, a nema ga. Mozda ce zvucati grubo, ali nekako mi se cini da vama IP nije rjesenje, jer dijete nema problema sa ocjenama i da vas problem lezi u necemu drugome. Mozda socijalizaciji, odnosu prema drugim ucenicima, njegovim stavom o skoli opcenito i za to postoje neke druge sluzbe.
Kao majka disleksicara koji je 4 godine isao po IP ( sad zavrsava 6.) sama sam ga maknula sa IP cim sam osjetila da je postao spreman prezentirati gradivo i pismeno, ne samo usmeno kao sto je do tada imao pravo.
upravo tako, hvala vam, ovdje na forumu sam potrazila misljenja roditelja koji imaju iskustva s tim, i mene je iznenadio poziv/prijedlog ravnateljice (+psihologice/pedagogice) kad su to ponudili i pitali sto mislilimo o tome
?!). On je depresivan zbog škole, a ja sam prvo mislila proći će ga , ond ami je tipa ned. ujutru poceo glumiti ili se zbilja razboli, i ono sve je crno crno (sve u vezi skole). Uf!!
franka72 is offline  
Odgovori s citatom