Pogledaj jedan post
Old 09.09.2016., 13:07   #94
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sigurna sam da ne bi.
Sad samo trolas zato što si općenito nabrijani na mene? [emoji14]

Misli što hoćeš. Činjenica je da vjerojatno ne bih ni primijetila, ono što me ne zanima rijetko zapažam.

Inače, off.prije nekog vremena je našu firmu djelomicno preuzela jedna velika međunarodna tvrtka, među vodećima u našoj branši. Na preuzimanje su dolazili gotovo svi njihovi manageri jer se predaja radila po odjelima. Kad su stigli, situacija je bila doslovno smijesna: vrhunski manageri sa zavidnim poslovnim rezultatima iza sebe su došli u sportskoj odjeći, trapericama, tenisicama, puloverima, žene su bile u sportskoj obući, sa minimumom šminke.. Ali zato su se naši direktori i ostale lokalne face davili u kravaticama, a ženskadija je po skladištima i pogonima balansirala na 15 cm stiklama.
Sok je bio najveći kad su ti neugledni stranci pokazali da svatko od njih govori bar tri strana jezika i da su svatko u svom području stručnjaci. Dok su naši tražili tko će im prevesti kakvu kavu su na engleskom stranci naručili. A kamoli da su im mogli parirati po znanju, elokventnosti, sposobnostima...
To je naš problem: sudimo po ambalaži. I kad se zajebemo, nećemo priznati. Valjda mi znamo...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom