Pogledaj jedan post
Old 07.07.2017., 16:41   #56
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Ne bi. Ja imam nešto kao inicijalni ispit prije osnovnih cjelina i na njemu nisu imali 5. Osim toga, razgovaram sa studentima. Pa ih pitam i kako su se pripremali. Odgovor odlikaša je jednostavan: slušao sam nastavio i rješio zadatke koje ste nam dali. Dragi moj Lorde, sve je vrlo transparentno, sve im dam i uvijek mogu doći po dodatna objašnjenja i pitati. No, malo njih to koristi. Jer za to nemaju osnovnu pretpostavku, a to je potrebna količina zic flajša.
Hm,da.Taština je vrag.Odgovor odlikaša je loš.Pravilan bi bio,nisam slušao Vaša predavanja jel me to smara,pročitao sam 890543 stranica literature,proguglao 238967 tema na internetu,sreo sam se sa starim inžinjerom i 22 dana pio i pamtio.Ako je riječ u tehnici...znam da je onih vaših dvanaest podjela savršeno,no može to biti i četiri(pao).Imam ja strojara,četvrta godina,popravljamo renčija,kažem ja, sine poluga...on meni ,znam ja sve o polugama,ja njemu,pa jebem ti mater,tu podšprajcaj,on meni ahaa.....Imam ja drugu teoriju,ta predavanja su uglavnom drk i taština,čast izuzecima,no ipak se profiliraju ljudi koji dobiju papir da bi dalje sami radili na sebi.Ako je u pitanju nešto društveno,to je tek zlo.Pa jebote ko bi pustio Hasana na ispitu...? Uostalom,veliki sustavi ne traže puno filozofije,nadrkani inteligentni srednjaš uz internet , vrlo brzo udovolji zahtjevima masovne proizodnje.Sklizak je teren visokog obrazovanja.S druge strane,naše školstvo je kao loše i fuj,a nađe se posla vani ???? Nismo imali ništa i onda došli nemci i sve porušili..????

Zadnje uređivanje polki : 07.07.2017. at 17:15.
polki is offline  
Odgovori s citatom