Pogledaj jedan post
Old 05.08.2017., 13:35   #13
Budem ljuta na sve i svakoga, plus nisam jutarnja osoba pa ta nadrkanost dosegne vrhunac ujutro
jednom sam toliko jako i ljutito otvorila vrata od sobe (tek sam se ustala nije me još nitko naljutio) da mi je kvaka ostala u ruci (doduše već je bila labava pa je li )
Inače nisam osoba koja plače ali znam se rasplakati ako vidim da smo pri kraju s nutellom, a onda prijetim cimeru životom jer nije uzeo novu
Nisam poznata po svom strpljenju ali u tim danima strpljenje je nepostojeće

Ustvari najviše sam ljuta, na sve i svašta i nervozna. Bitch face je postojan više nego inače.
Ali isto tako primijetim da mi je gore kad mi se nešto događa u životu, kad imam neki problem pa u pms moja reakcija prema tome samo eskalira.

Pomaže mi provodit vrijeme sama ili sa svojom najboljom prijateljicom, jedina osoba s kojom mogu šutit a da nije awkward i da netko stalno želi popunit tu tišinu. Još kad nam se usklade ciklusi kud ćeš bolje. Stvarno mi pomogne vrijeme s njome, čitamo se bez da iti jedna mora išta reći.
Treniranje. Ispuhat se negdje jer u tom trenu samo mislim 'majko moja umrijet ću' pa nemam vremena analizirat sve i svašta ko inače.
Kuhanje. Baš me to smiri, upalim si muziku i satima samo nešto pravim, čitam recepte gledam videe itd. I zdrava hrana, koliko god mi traži da strusim slatko skontala sam da se bolje osjećam ako bolje i jedem, tako da pokušavam se oduprijeti ekscesivnom konzumiranju šećera, čak mi je i smanjenje kofeina pomoglo.
Lanene sjemenke isto pomažu oko balansiranja hormona.
Jedno vrijeme sam pila vitamin E mislim da mi je i to pomoglo
Čitanje. Nema ništa ljepše nego čitat neku zanimljivu knjigu, smanji mi razinu nadrkanosti.

Čitala sam da konopljika pomaže, ali nisam još probala


ovako nekako
la rosana is offline  
Odgovori s citatom