Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 22:44   #503
joj, obožavam ga. čak mi ne igra neku ulogu jesam li s nekim u tom trenutku ili sam solo. općenito u tom razdoblju od 11. do 3. mjeseca sam najbolje raspoložen tokom godine. odgovara mi hladnije vrijeme, magla, zrak, šetnja parkom, onih par tjedana neposredno prije samog Božića kada je sve okićeno i ukrašeno, prigodne pjesme i prigodne reklame, boxing day, još ako se kojim slučajem potrefi kakav snijeg, makar i najslabiji...

obožavam birati darove za najdraže i obično već u 11. mjesecu počinjem planirati što ću im kupiti. zatim, onaj osjećaj kad poslije šopinga sjedneš u zagrijani birc i cugneš par heinekena iako si samo 10 minuta ranije beskućniku rekao da nemaš love i da odjebe i crkne. pa kad sretneš stare poznanike zbog kojih ti se planiranih pola sata u bircu pretvori u višesatno opijanje i smijanje čak i onim najlošijim forama. hmmm, što još? da, tv poslanice kardinala koji se redovito posere po kompletnom radnom sloju na čiji račun živi kako oni nikad neće, Sam u kući maraton uvijek u isto vrijeme i uvijek na istom programu, posjet obitelji i smišljanje razloga da ih što prije napustiš, neumjereno i nemoralno prejedanje, izlazak koji vodi neumjerenom i nemoralnom opijanju... toliko toga ima za nabrojati da do sutra ne bih dovršio. sama pomisao da postoje oni koji ne vole to doba godine mi je bizarna.
seskal is offline  
Odgovori s citatom