Pogledaj jedan post
Old 08.11.2007., 23:24   #8
Quote:
papaya kaže: Pogledaj post
Meni se cini da bas nemas dosta znanja za takve poslove...jer da imas - vjerojatno bi poznavao neke ljude koji se bave time pa bi te uputili....

Odrzavanje dalekovoda i ine poslove ostavi onima koji se ipak skoluju za to odredjeni broj godina fakulteta...

Imas pravo....lol, tebi se cini da ti mislis da se tebi cini i cini ti se samo da mislis....stari niti me ne poznas, sta radim, sto zelim, sto jesam itd., os moj CV!! stoga ne njatke bezveze Nazalost imam 2 studija, no trziste ko trziste, apetiti ko apetiti,nije bitno ja ocu sljakat jos
hebga moj bed je kaj trazim nesto sto se nemre naci na netu a to su normalni ljudi koji ce podjelitit neka iskustva, nego samo flame i spam.....rotfl
Btw za tvoj info postoje mnogi nekvalificirani poslovi za koji ne treba VSS/VŠS i gdje je potreba ljudstva velika tako da iskustvo ne igra "VELIKU" ulogu te je dosta dobra samo volja za radom, npr. gradjevina, bravari, cjevari, argon varioci itd. a eto vidim traze i u puli staklopuhache (kv staklar ili priucene osobe)
No point je bio da vidim dali radi jos netko nesto neobicno, a perace prozora zgrada sam naveo amo kao primjer no kako svi citaju izmedju redaka nije ni cudo da ste se uhvatili peraca prozora koji se vere na zgradama
peace lp
__________________
www.cimerfraj.tk
Dr.X is offline  
Odgovori s citatom