Pogledaj jedan post
Old 17.07.2013., 19:41   #2535
Quote:
tajva kaže: Pogledaj post
A i meni ... još koju ovakvu epizodu ne bih izdržala .
Točno tako.
Meni je ovo danas bilo too much.Sva sreća da direktno nisu prikazali ovaj dio smrti Alija pa Aylin, te reakcije i sprovod.Ja mislim da bih se ja raspala od plača.

Grozno i grozno....
Ona scena trčanja Cemile prema moru, padanje,zazivljanje Alija...mislim, dušu sam ispustila, d-u-š-u.
Šokirana sam Alijevim samoubojstvom.Nisam se tome nadala, nekako sam samu sebe pripremala da će Aylin po svim znakovima umrijeti.Ali kaptn Ali ne još.
Mislim da je u tom njegovom činu bilo previše sebičnosti jer je doveo Cemile da indirektno prisustvuje tome,kao da je malo toga preživjela do sada, i još joj samo treba taj osjećaj krivnje zbog njegovog samoubojstva.

Soner opet bježi.
Pa dobro, šta on hoće ?Jel on zna da bi Aylin poludjela da vidi kako nije niti pogledao njihovo dijete ( Pože mene jesam se jadna uživjela )?
Mislim, zar dosad nije shvatio da bježanjem ne nestaju problemi.Očito ništa na svojim greškama nije naučio i gubi cca 5 godina druženja s preslatkom maleckom,punom života poput Aylin.

Jel neko primjetio kako su Hasefine ruke i prsti narančasti ?Kao da ih kanira il nešto ?

Nisam skužila, jel sigurno onaj šit od čovjeka mrtav il će se odnekud pojavit poput divovske lignje?

Bokte, pola scena ove serije je snimano u bolnici, a pola u zatvoru..
Šta li nas još čeka,mati mila.....
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Odgovori s citatom