Pogledaj jedan post
Old 28.04.2012., 10:31   #95
Quote:
Rosalin04 kaže: Pogledaj post
Cure opet ja sa nedoumicom, dakle O nije bila ( što sam i mislila da će tako biti ). E sad mene zanima, ako mi sutra na pregledu ustanove isto stanje, imaju li običaj ponavljati aih ili puštaju stvari takve kakve jesu....ako netko možda zna.
Thanks
ja nekuzim kako su ti obavljali aih ako folikul još nije puknuo...i zar ti nisu dali štopericu da bolje pogode kad bi folikul mogao puknut i kad ce radit aih? meni su u kbc Ri štopericu davali i kod ciljanih odnosa sa klomifenima...bas zbog toga da se osigura to pucanje folikula...i isto kao ti imam kasne ovulacije i folikule koji sporo rastu jedino u zadnjem ciklusu sam ovulaciju imala školski,na 15 ili 16dc ali i bojim se da ce mi biti na aihu isti scenarij ko i kod tebe ....nece dobro tempirati inseminaciju(ako na nju budem isla) a uz to mm jako tesko dobije slobodan dan i neznam kako cemo to iskemijati kad on triba doci i dati doprinos s obzirom na moj cudan rast folikula...a trebao bi znati bar dva tri dana prije kad ce pitat slobodno...
ps: imam poznanicu koja ide na inseminacije kod iste dr kao i ti i puno puta joj je fulala kad joj je ovulacija...i ne ponavljaju isti ciklus aih nikad nego cekaju sljedeci ciklus...

i da,sto se tice markera ..ne idem u Rijeku na markere nego u Pulu....jer tamo idemo i u obiteljski centar na psih i pravno ispitivanje pa smo mislili obaviti sve isti dan,..jucer sam se raspitala i zbilja se treba narucit za Pulu i sreca da ja imam nekakvu vezu pa da cu mozda uspit sredit da obavimo markere i rh krvnu grupu i psih i pravne potvrde sve isti dan........
donatela is offline  
Odgovori s citatom