Pogledaj jedan post
Old 06.10.2012., 08:00   #66
Quote:
prepametni kaže: Pogledaj post
Naravno da se mozes dogovarat s bankom, banci je najmanje u interesu da ne servisiras svoje obaveze, koliko znam po zakonu od 1.1.2012. banka ga mora prodat po relanoj vrijednosti da se naplati a tebi kusur, zato i jesu postrozeni kriteriji za kupnju tj. kredit a ne zbog recesije (u osnovi dode na isto). Reprogramiranje kredita je uvijek opcija.

Ko kaze suprotno nije u pravu, nema "stele" sa stanovima pod bankinom hipotekom jer je tesko imat vezu sa bas cijelim nadzornim odborom banke u maticnoj zemlji banke, koji odlucuje o tome. Znam jer sam se osobno interesira za otkupe, ne samo stanova.

Kako ide prolongiranje delozacije stvano neznam trebalo bi nazvat odvjetnika
U svakom slučaju, ljudi su dobili obavijesti i nisu platili više rata kredita?

Mm je otišao do njih pogledati kuću, oni kao da nisu svjesni da je to dražba gdje netko može kupiti kuću, kažu da je to samo ročište, a izdan je oglas


Za ovo sve kasnije je potreban odvjetnik, čitala sam cijelu temu, i još toga, i savjetovala se s pravnicima, ali nitko ne zna ono što mene zanima.

Koliko maksimalno taj spor može trajati, i zašto bi trajao dugo ako je predmet jasan?
Zašto su bivši vlasnici u povlaštenom položaju, tj. imaju mogućnost odugovlačenja?

Mi imamo vremena, nije nam hitno, ali opet mi se ne sviđa pomisao da se sudim s njima godinama
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom