Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 19:07   #246
Quote:
whyoowhy kaže: Pogledaj post
Da to je istina. No voli li on mene dovoljno kad se nije spreman vratiti ovdje, a ja sam spremna otici?
Teško je to reći. Da je ostao u HR s tobom, šljakao bi vjerojatno dugi niz godina za minimalac, a sastrane bi imao malo ili ništa. S obzirom da te nije strah promjena, pretpostavka je da ćeš se ti lakše prilagoditi tamo nego on ovdje pošto je isprobao, vidio je da ne ide i pronašao zemlju gdje može egzistirati i ušparati nešto.
Kažem, pošto mu je novac bio presudan, ti bi s njim trebala ponovno detaljno porazgovarati i vidjet jer njemu povratak onemogućuje daljni napredak, dok tebi otvara zasigurno veću mogućnost uz trud i odricanje vremena jer u vašem slučaju financije su te koje vas odvajaju, a ne preljubi ili nešto slično.
Da mene pitaš, za voljenu osobu uz dodatnog truda i podršku čitavo vrijeme realno nemaš što izgubit (zaputio bih se na drugu stranu planete ako treba), a kasnije ćeš se osjećat zadovoljnijom jer si naučila dodatni strani jezik, ponovo izašla iz komfor zone, promijenila okolinu i puno toga što obogaćuje čovjeka. Težak je taj prvi korak uradit...
U svakom slučaju, što god odlučili međusobno želim vam puno uspjeha i strpljenja jer će svakako trebati.
arctica is offline  
Odgovori s citatom