Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 15:17   #227
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Eto prošlo dosta vremena od prvog upisa i stvari nisu krenule na bolje..zaledim se kada treba prići nekoj, kada i uspijem prići, počnem mumljati čudno, gutati slova..žene danas mi djeluju sve prezgodne, prepametne s oniim hipster naočalama, dojma sam da će me izdominirati verbalno samo tako..ima li spasa?
1. i osnovno, nisu hipster naočale nego naočale, i vjerojatno neki dio tih djevojaka nosi naočale jer su čorave. Njima ako uletiš i spomeneš naočale/hipsterske naočale kao razlog uleta i nešto u kontekstu "Seksi su mi naočale na curi/volim pametne cure", vjerojatno ćeš dobit odjeb jer je to jako iritantno. Ako curama s naočala uletavaš dajem ti kao primjer uleta nešto poput "Jesu to naočale zbog dioptrije ili zbog mode?" Tako nešto je skroz ok, i zapravo ćeš dobit odgovor normalan i možda uspiješ razgovor iz toga razvit.

2. općenito nemoj curama uletavat sa glupim uletima, jer osim što će se možda nasmijat na to, mislit će da si debil, osim ako je jako pijana ili te već nije snimila. Budi prirodan i bez nekih glupavih fejk uleta. Nema ništa bolje nego "Hej ja sam taj i taj, jesi za ples/piće/slatka si/lijepo plešeš/super obleka/kako se ti zoveš/volio bi te upoznati?" odaberi sam. Nije isforsirano niti umjetno i ljigavo. Nitko ne voli ljigavce, a ako nije zauzeta i ako joj se sviđaš, svidjet će joj se što se iz mase ističeš jednostavnošću i iskrenošću.

3. postoji velika šansa da će te izdominirati verbalno i to je u redu, moraš na to biti spreman. Pogotovo ako uljećeš ko budala, ili joj se ljepiš dok pleše, štipaš ju, i komentiraš dekolte. Isto tako moraš biti spreman da cura kojoj uljećeš možda ima dečka ili muža i da će te odjebat. Isto tako možda je i starija, a što su starije to su iskusnije i ne trpe bullshit niti ako je netko naporan. Ako te strah dominacije, možeš vježbati uletavanje mlađim curama, ako ništa drugo da se opustiš i rješiš straha.

4. ako u klubovima uljećeš i događa ti se da zablokiraš, iskoristi modernu tehniku koju vjerujem posjeduješ. Napiši nešto na mobitel i pokaži to djevojci. Ako ti da zeleno svjetlo i počneš komunicirati, natipkaj joj na mobitel da ju slabo čuješ pa da joj zato pišeš. Ovo ti je samo ideja. Ili ako mucaš i sav si smeten, reci joj da ne znaš uletavati. To može biti simpatično i slatko. Iskrenost je najbolja.

EDIT: Ovo što su iznad mene rekli, da priđeš bez cilja je super savjet. Poslušaj ih. Bit ćeš opušteniji. I zapamti osim ako je i ona pijana, nitko ne voli da mu uljeće netko skroz odvaljen od alkohola, to je odbojno tako da nemoj ić onom "napit ću se da se rješim treme".
 
Odgovori s citatom