Tema: Koja pegla?
Pogledaj jedan post
Old 18.04.2013., 19:03   #236
Please reci.

Meni je frendica isto nahvalila Tefal pegle ali smo na kraju kupili Philips GC4710 jer su je snizili sa cca 660 kn na 460 kn.

Mi koristimo samo destiliranu vodu (tek sam sad na forumu pročitala da bi demineralizirana bila bolja) i za tu peglu izričito piše da se u nju ne smije stavljati ocat.
"If you live in an area with very hard water, scale may build up quickly. We therefore recommend that you mix 50% distilled water and 50% water from the faucet, or use only distilled water, to prolong the lifetime of your appliance.

Do not put perfume, vinegar, starch, descaling agents, ironing aids or other chemicals in the water tank, as your appliance is not designed to work with these chemicals."

Nadam se da će trajati dulje od 2-3 godine.

Često peglamo i za sada sam zadovoljna sa peglom ali sam u iskušenju da kupim parnu postaju. Ne znam da li bih primijetila razliku u odnosu na ovu koja ima 2400 W i neprestanu paru do 40 g/min (dodatna količina pare do 160 g za najtvrdokornije nabore).

Parna postaja koju sam gledala ima snagu 2200 W i konstantnu paru 120g/min.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom