Pogledaj jedan post
Old 14.03.2007., 17:09   #2
jel misliš na ono nalik na tavu s rupama što se stavi na vrh lonca s vodom pa se u tome kuha? ak da, onda pričamo dalje.
dakle - riba. može se kuhati, i te kako. evo moj recept: nabacaš lišća svježeg bosiljka i može još kojekakvih svježe ubranih trava po želji, nabacaš korijandra u zrnu i na to poslažeš nasoljene pastrve kojima si utrobu također napunila travama i mirodijama. moš i malo češnjaka ubacit, al ja radije napravim tršćanski ili nešto na njegovu foru pa već kuhanu ribu poslijem. kuhaš jedno pol čuke, možda malo duže.
uz to volim neobičan prilog. zagrijati vrhnje za kuhanje, u njega ubaciti skuhanu rižu, posoliti, izmiješati da riža upije vrhnje. i onda umak od brusnica: na maslacu karamelizirati žlicu šećera, staviti brusnice i kuhati uz miješanje 10 minuta. pred kraj ubaciti još koju brusnicu koja će ostati sirova. začiniti čilijem i malo ciemta.

ok, ovaj dio poslije ribe nije baš za svaki dan, jednom sam eksperimentirao i to napravio i shvatio da mi jako paše i ponovio sam to nekoliko puta. u svakom slučaju - riba na pari - da, ali natrpaj puno mirodija, pogotovo svježih jer će u protivnome bit bezveze.
x-type is offline  
Odgovori s citatom