Pogledaj jedan post
Old 23.02.2008., 07:15   #7
Quote:
nestrpljiva kaže: Pogledaj post
Bok curke!

Prošli sam tjedan bila na pregledu sa 28+5. Doktor mi je rekao da se beba okrenula glavom prema dole (što je ok) i da se spustila vrlo nisko, tak da mu može prstom dodirnuti glavu!! Naravno da sam se izbezumila, ali me dr. uvjerio da to nije bad jer nisam otvotrena, ali da ipak moram na mirovanje, kao preventivnu mjeru za "nedaj Bože"! Ima li tko kakvih sličnih iskutava???!!
Bok!

Ja sam cijelu trudnoću nisko nosila i moja beba se isto rano spustila. Kako su išle kontrole ispalo je da je s 30 tjedana spuštena, ali ja mislim da je i ranije bila spuštena zbog pritiska na na mjehur kojeg sam osjećala. Dakle, odmirovala sam cijelu trudnoću i to strogo. Sjedenje samo koliko je nužno jer je pritisak prema grliću matrenice iz tjedna u tjedan bio sve veći pa sam ležala. Uz činjenicu da nisko nosim i spuštenoj bebici stalno sam osjećala stvrdnjavanje trbuha nebrojeno puta dnevno tako da me i to prisililo na mirovanje.
Izdržala sam do punih 36 tjedana i tad sam rodila. Imale smo sreće da joj je porođajna težina bila primjerena i za donošeno novorođenče ( 2830g).
I ja sam cijelo vrijeme bila zatvorena i to je dobro.
Iz mojeg iskustva ti mogu reći da treba mirovati i izdržati mirovanje do 36. tjedana. Nakon toga češ smjeti hodati i sjediti i možda izdržite i do 40. tjedna. Vjeruj mi isplati se.
Moje dijete je meni najsavršenije na svijetu, no svjesna sam da se ipak razlikuje od drugih u terminu rođenih beba.
Držim ti fige! Drži se!
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom