Pogledaj jedan post
Old 11.02.2010., 13:37   #20
Da, znam da trebam strucnu pomoc... za svoj nedostatak samopouzdanja i povjerenja i napada panike i anksioznosti i ...lista je duga mojih problema....ali ja sam mislila kad se udam da ce svi moji problemi nesigurnosti nestati?! jer sam imala iste probleme u vezama prije braka, samo sam mislila tada da sam bila sa pogresnim muskarcima, koji su i sami bili nesigurni...ovaj put je trebalo biti drugacije, kako sam ja zamisljala da trebam biti voljena, nisam voljena na taj nacin i tu dolazi do sukoba u meni.
Ja zelim da je on ponosan kad je sa mnom na javnim mjestima, da me zagrli, poljubi ponekad, a on totalno ide drugim smjerom...njegovo opravdanje je da je stidan da bude prisan sa mnom a nije stidan da pokazuje svoju zadnjicu kad se sagne i kad mu donje rublje i dio zadnjice viri iz pantalona. Takodje, nisam sigurna da li svi muskarci cak i kada su zaljubljeni i u braku, kada vide neku zgodnu zensku, pocnu pjevati ili zvizdati od dragosti da ih je ta zenska primjetila? I kad ja mog muza pitam zasto je pjevao kad je ugledao doticnu djevojku, on kaze, tj, pita me, da li bih ja napustila takvog tipa i da li je to dovoljan razlog za razvod? I onda ja poludim, jer za mene bi to bio dovoljan razlog za razvod, jer mislim da me nepostuje tim pjevusenjem a on kaze da ne vrjednujem nista sto on meni pomaze po kuci, sa djetetom....i zato je tesko vjerovati da se bunim kad kazem sve ove lijepe stvari o njemu kad znam da vecina muskaraca ne pomaze svojim zenama u kuci - samo ne mislite da nisam zahvalna za to, jer ako i vama muz uvijek kaze pogledaj npr desno u tu zgradu, da bi se on okrenuo lijevo da pogleda u zensku - uhvatila sam nekoliko puta to da radi....i onda kad mu to kazem, on kaze da sam paranoicna ....i sad sama ne vjerujem vise sebi sta je istina a sta ne. To je grozan osjecaj....ja samo hocu da zivim malo opustenije,ne zelim da budem stalno policajka, umarajuce i za mene i za njega...by the way, bili smo zajedno kod psihica ali on je strasno rezervisan i kutluran i zna kako da prica pricu....tako da ja uvijek ispadnem luda....
mimozamoja is offline  
Odgovori s citatom