Pogledaj jedan post
Old 20.02.2011., 20:15   #2102
Poz!
Imam problema nanovo sa zglobovima pa sam po dobrom starom običaju guglala bolest i jedine smislene stvari koje sam pročitala su tu kod vas na forumu pa eto da vam se i ja požalim
Uglavnom, još oko Božića su mi prvi put natekle noge; zglobovi i stopala. Kako je to baš bilo noć prije ispita i nisam spavala, nisam se previše obazirala na to jer sam na takvom faxu da često ne spavam itd..
Prije otprilike tri tjedna to mi se ponovilo, ali ovaj put su mi natekle i ruke. Noge su mi odma idući dan splasnule, kao i prvi put, ali ruke su me užasno bolile i negdi 10 dana otekline nikako nisu prolazile. Nakon nekog vremena to je isto prošlo (počela sam se mazat Voltaren gelom), ali kao da su se otekline "pretvotile" u čvoriće na zglobovima prstiju... Više me ne bole ruke i mogu se barem normalno služiti njima ali ti čvorići i dalje ne prolaze.. I svrbe na dodir.
Inače, noga mi nisu opet naticale ali zglobovi su mi blago natekli ko da sam baka sve od tada i ponekad osjećam neku težinu u njima.
Dok su mi ruke još bile natekle vadila sam krv i nalazi su bili super. Znači, isključen je giht i neki virusi, na šta mi je prvo sumnjala doktorica.
Sutra baš idem kod reumatologa pa ćemo vidit. Zanima me kakav je pregled da se psihički pripremim, ali pretpostavljam da su šanse da mi to netko kaže do sutra ujutro dosta male..
Ono šta me zapravo zanima je jeli netko od vas možda imao ovakve probleme u početku bolesti jer nemam nekih tipičnih simptoma za artritis. Npr. nikakvih problema za razgibavanjem ujutro i sl. Jednostavno zglobovi žive svoj život i nikako ne žele splasnut XD
Inače, imam 21 godinu.
Eto, kraj moje male tragične priče! Ako ju itko pročita, napišite nešto pliz
pozzz
Bluebird girl is offline  
Odgovori s citatom