Pogledaj jedan post
Old 05.06.2008., 15:16   #7
studentski kredit i aneks ugovora

ovako korisnik sam studentskog kredita na 5 godina. sada završavam preddiplomski studij i tražio sam aneks ugovora na 3 godine jer ne planiram na diplomski studij. žena koja je zaslužna za to rekla mi je neka donesem zamolbu i ja sam joj donio, te sam dobio rješenje od banke da su mi skratili korištenje kredita na 3 godine, točnije do 10.2008. i godina dana odgode vraćanja! no tu je problem jer je meni ta žena rekla da se preddiplomskim studijima daje kredit 3 godine i dodatnih 6 mjeseci, ako slučajno ne stigneš dati u roku( znači meni bi bilo to korištenje do 04.2009. i odgoda vraćanja godinu dana). I mene sad zanima da li je problem ponovo poslati banki da promijene korištenje kredita na još dodatnih 6mjeseci jer se ta nesposobna glupača na mene derala da sam neozbiljan, kako mogu mijenjati odluke, a ja sam samo radio po njezinim uputama. i opće ne mijenjam odluke jer ne planiram na diplomski samo želim da dobijem tih dodatnih 6mjeseci jer ako ne stignem završiti u roku, tada moram odma početi vraćati kredit, a ne želim riskirati...
ja sam samo dobio odluku da su mi odobrili korištenje kredita na 3godine, ali nisam još potpisao nikakav aneks ugovora ni ništa.. odnio sam toj ženi ponovo gdje piše točno do kojeg datuma želim kredit,pa me zanima da li ona može to ponovo poslati ili je stvarno problem??
poklon is offline  
Odgovori s citatom