Pogledaj jedan post
Old 19.03.2007., 11:43   #18
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Ja sam se s tim dijelom svog genetskog naslijedja davno pomirila i nikad se nisam obazirala na to- ocito, jer inace ne bi izabrala sport od kojeg ce mi listovi postati jos jaci.. Samo pogledam svoju mamu koja u kasnim pedesetim ima listove kao prije 30 god i sasvim mi je jasno da sam samo profitirala..
Zasto bi uopce (mamita mia) nosila suknju do pola lista i ravne cipele- jos ti samo fali "Kula Strazara" u rukama pa mozes stati ispod stepenica za importane tak obucena..
Nosi odjecu koja istice tvoje prednosti (duge noge), a listovima se ponosi- bog zna da su svi moji decki upravo njih isticali kao jedan ood najprivlacnijih djelova anatomije uz misicava bedra..
A s onima kojima su draze cure koje s nozicama mogu prati epruvete nemoj imati posla i svi sretni i veseli..

šta ti imaš protiv Kule stražare?!!!


zezam se, da me još ne bi ko krivo shvatio!!!!

ja i moji listovi inače živimo u skroz skladnom odnosu. kako sam ja lina dalmatinka nisam se nikad s ničim bavila, a super mi je bila fora govorit kako se bavim baletom i svi su mi vjerovali zbog listova (a i prirodno se držim ravno ko da mi je netko gurnija metlu u guzicu).
amneka is offline