Pogledaj jedan post
Old 02.06.2009., 22:09   #42
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post

Koje vjezbe izvodis?
Yoga?
da yoga, prije toga malo od dr. betesa (benjamin) sluze mi kao zagrijavanje, pa onda yoga, inace radim tri puta nadan, danas sam ukljucio jos i taoisticke vjezbe za masiranje ocnih duplja te vjezbe inace sluze za bolju cirkulaciju ociju, jucer sam na predavanju na par puta nakratko uspio "progledati" na plocu tj. procitati sta pise u toku tri sata predavanja bez naocala, mislim da sam na dobrom putu



Quote:
meja kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, mogu li i ja moliti dobru dusicu za link za knjizicu..naime dosla sam do dioptrije -3.25.. i to u zadnjih 9 godina, mi j eod o.5 narasla do ove sadasnje,...a moram jos punoo knjiga procitati...unaprijed hvala!!

EDIT:

@meja

inace ak si kratkovidna i mos citati bez naocala onda ih nemoj imati jer time samo cinis uslugu da jos bolje pogorsas vid od trenutnog stanja, a za daleko gledanje onda koristi dok nebus mogla svremenom kretati po vani bez njih, tj. probaj bar po kuci ici bez naocala tako da se oci cim vise odmore od neprirodnih naocala


@utisana

i da zaboravio sam reci da se bavim dlanovanjem oko 10-15min i solarnom yogom zapocetak otvorenim ocima, a iza toga sa zatvorenim ocima, mada za plasljivce: slobodno mozete gledati u sunce zatvorenim ocima dok nebudete na licu osjecali da Vas pocelo malo peckati od vrucine tada prekinite i to je to

Zadnje uređivanje luiz : 06.06.2009. at 13:58. Reason: sas upozorenje zbog autorskih prava!
SAS is offline  
Odgovori s citatom