Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 09:38   #2389
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ako je zbog cca10 pitanja i 15 min emitiranog materijala vrijedilo ići u Istanbul..svaka čast
Mislim da se njima isplatilo ići pa makar i za 15 minuta. Zna se koliko je zanimanje za MA ovdje i da bi svi željeli o njemu saznati nešto. A i imali su sponzora za put u Istanbul, to su jasno i pokazali.
Samim time što je intervju podijeljen u tri dijela povećava gledanost svake epizode In Magazina.
Šteta je što nije duže. Ponavljam, bilo bi lijepo kad bi postavili cijeli intervju s prevođenjem tako da dobijemo potpuniji dojam.

Meni je drago što su išli makar i za tih 15 minuta. Bar ga mogu gledati i čuti kako priča i ispod čitati prijevod.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Podrhtava joj glas, prstima se igra s usnom, mazi svoju bradu rukom, mlati nogicom, trepce kao mahnita samo sto propuh ne izazove, pogledava u pod, pa u njega, pa u pod, pa u njega (brzo gore, dole - kao da govori sebi saberi se i pogledaj ga smireno, pa ga skicne, pa vidi da ne ide, pa opet u pod )...
Ja prvo nisam obraćala pažnju na nju, ali nakon par gledanja sam uočila ove pokrete plus to da stalno ruke pokazuje (stavlja ih u prvi plan), malo na koljenima, malo na licu...

I mislim, također, da je ona bacila pogled na ovaj naš forum. Možda ne i čitala sve, ali da je pratila temu. Mislim da je.
A on mi je meden.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
On mi djeluje djecacki razdragano, sretno, kao da mu je drago zbog interesa (u Hrvatskoj) za njega...
Mislim da je stvarno sretan zbog toga što dobro prolazi u Hrvatskoj i što ga Hrvatice vole.

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Koji on ima govor tijela, ili bolje rečeno lica, uživala sam
Ne znam čini li mi se to ali sa bradom kao da mu još više oči dolaze do izražaja.
I ja. da nemam pojma o čemu priča ja uživam slušati ga, baš je odličan sugovornik. Milina ga slušati.

Da, i meni se čini tako.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nemojte me ubiti (znam da hocete), ali meni je drago da ga nisu pitali za Cansu , i uopce me ne zanima sto bi on rekao.
I dobro je rekao da ljudi zele spojiti u RL imaginarne TV parove i mislim da je i time puno rekao (izmedju redaka: ne ide to u RL uvijek tako lako, treba razluciti imaginarni i stvarni zivot ).
A i znam da bi on na to pitanje cisto diplomatski odgovorio, i da ne bi on bio blesav da kaze ista lose o njoj cak i ako misli u sebi ista lose o njoj.
Zašto bi te ubili. Ja bih voljela da su ga priupitali, ipak je prošlo neko vrijeme pa ono. A i čisto zbog naših novinara koji su ga olajavali, ali ne grizem se što nisu (i ovako je pokazao da je simpatičan, šarmantan, dobar...).
Također mislim da ne bi ništa negativno rekao.
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Vrlo je emocionalno inteligentan i to isijava iz njega.
moramo imati na umu cinjenicu da ipak vecina gledatelja serije Sile ne cita ovu temu na forumu i ne znaju prakticki nista o Mehmetu Akifu i zato su se kroz intervju provlacila "prebanalna" pitanja iz perpsektive nas forumasica. Mogao se intervju puno bolje napraviti, ali danas je ionako novinarstvo prepovrsno i neistrazivacko.
Sto se tice navale na profile, lijepo smo Nicole i ja molile da se ne navali, te sam lijepo objasnila koje bi dugorocnije posljedice bile da je odgovorio ijednoj od vas, pa se nije poslusalo. Ali kasno je sad plakati, sto je, tu je.

I sto reci, Akif je stvarno divan u intervjuu, nista neocekivano. i drago mi je sto je brbljav, samo da su mu dali da jos vise prica, razvezao bi se on jos ohohoho.
I da, jako mi je smetalo sto su ili pokazivali scene iz Sile ili njegova ledja (fucka mi se za Nanuticu, ona je samo postavljac pitanja!) umjesto da su vise pokazivali njega.
Potpisujem. S ovim dijelom se slažem.
__________________
Eksik Sarp :)

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 15.02.2013. at 10:01.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom