Pogledaj jedan post
Old 12.05.2007., 11:56   #3
Quote:
badday kaže: Pogledaj post
Kad ste vec poceli otvarati slicne teme ajd da se nadovezem.
Primjetio sam da kod duplanja " veca ,manja "nekad zna ispast kombinacija npr:dvije ili tri (nekad i vise)male ili velike crne ili crvene za redom,treba uvijek udarati na istu dok se ne promijeni boja .
Sad sam se sjetio jednog aparata koji je imao neku shemu s tom većom i manjom. Samo je ovisilo o tome koja je prva, veća ili manja. Jedan je tip masovno dizao pare dok nisu skužili i maknuli taj aparat.

Ajde pretpostavimo da je taj poker pošten (). Ne znam na koji princip on dijeli karte, ali čini mi se da ih nakon svakog dijeljenja (ruke ili kako se to već zove) miješa (baš ću danas provjeriti). Onda je to teško za pogodit jer imaš 55 karata (54 + joker) od kojih je pola većih, a pola manjih. Jedino ako aparat ima opciju sa hvatanjem sedmica koje se drugačije zbrajaju.
Znači, na početku su šanse (ako u obzir dolaze sve 54 karte) veća:manja=27:27 (50:50). Ako pogodiš, recimo, veću, onda su malo veće šanse da će sljedeća biti manja itd. No, ako u obzir ne dolazi svih 54 karata, nego se miču one koje su spadale u jedno dijeljenje (5 + broj zamijenjenih), onda su manje šanse da se pogodi ona boja (ili veća i manja) koje je bilo više u dijeljenju.

Odgovor na tvoje pitanje - teško. Jedino da te baš gadno krene sreća pa da digneš neki velik novac i odmah prestaneš igrat (takvog još nisam vidio). Inače, računaj na to da su ti pokeri i oni koji ih posjeduju uvijek u plusu. Uvijek se više novca ubaci u njih, nego što oni pljunu natrag.
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom