Pogledaj jedan post
Old 20.07.2012., 15:37   #50
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ime,prezime i datum rođenja su normalno isti ali svi ostali podaci:jmbg ukoliko je napisan je različit jer se radi o jmbg-u različitih rešublika tj.država,adresa je drugačija.
Ovo nije nužno točno.
Ljudi rođeni u bivšoj Jugoslaviji koji imaju dvojna državljanstva
dvije bivše republike imaju isti JMBG.

Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
čista glupost... cura i ja prošle godine smo išli autom u Munchen imali smo 130 eura za trošenje...na Njemačkoj granici smo se stali slikati kraj table BRD.. kobre parkirane uz samu granicu i autobahn su nas zaustavili nakon 2 km i napravili pregled po autu i torbi. tražili su putovnice vozačku i prometnu.
kad su vidjeli da ništa nemamo danke i doviđenja..
prije 2 godine smo išli u Lihtenštajn preko Njemačke na slovenskoj granici su nas pitali kamo idemo kroz Njemačku policija nas nije nigdje zaustavila. na Švicarskoj granici odnosno na ulazu u Lihtenštajn carinik je bio jako ljubazan ispricali se s njim i nasmijali... jest gledo di je rezervna guma i šta ima ispod... na kraju aufwiedersehen i danke je rekao.
prije 3 godine sam išao busom za njemačku točnije u essen.. rutinska kontrola na Slovenskoj granici i do Essena nitko ništa nas nije pitao..imao sam 150 eura uza sebe..


ovo što ti je kolegica rekla je čista glupost...jedina granica je slovenska granica i ako si čist puštaju te jer ne smiju te zadržavat bez opravdanog razloga. u Njemačkoj možeš naić na rutinsku kontrolu od strane autobahn policije... isto ako nisi sumnjiv i nisi kriv za neku kaznu koju nisi platio ili bla bla tak nešto... uživaj u vožnji kroz predivnu zemlju zvana Njemačka...

sretan put
Nije glupost. Mogu pitati za lovu, a ne moraju.
Kako ti se posreći.

A i mogu te ne pustiti u zemlju bez "opravdanog razloga",
jer će biti opravdan ako to oni odluče, bez obzira što ti mislio o tome.

__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom