Pogledaj jedan post
Old 22.08.2007., 01:41   #2
Evo ovako, ja ti ne znam baš puno, i nemogu reći da li je ta astrologinja koja ti je to sve rekla bila u pravu(mada po meni to sve skupa ima logike) ali mogu ti reći ono malo što znam. Mene je najviše od svega u astrologiji zanimalo upravo to slaganje dvoje ljudi i ljubav općenito. Dakle naša sedma kuća čiji je vrh DSC pokazuju kakvim partnerima težimo i općenito brak. odnosno ASC je ono što mi jesmo a DSC je ono što nam fali, pa pošto je tebi DCS u vodenjaku a vodenjaci su nekonvencionalni i pomalo ekscentrični razumljiv mi je ovaj dio da to neće biti tipičan brak(odnosno papirnato vezivanje). Dalje treba gledati gdje ti je vladar sedme kuće, u tvom slučaju to je uran i kažeš da je on otišao u 4. u škorpiona. Ovaj dio ti ne znam baš najbolje protumačiti ali ću pokušati. Četvrta kuća predstavlja dom i obitelj pa je valjda zato ta astrologinja zaključila da će tvoj partner već imati dom i obitelj,a kako je škorpion smrt(ne nužno u smislu smrti kao kraja života, nego jednostavno kao kraja nečeg, npr. braka) moguće da je zato zaključila de će iza sebe već imati jedan brak. To bi bilo to. Mislim da je i jako bitan ovaj kvadrat venere i urana, ali ne znam kako bi ga protumačila pa nek uskoči neko stručniji i ako može neka ispravi još nekek greške ako ih ima.
A inače to kakava partner nam treba pokazuje dakle sedma kuća i njezin vladar, a osim toga u ženskom horoskopu treba gledati sunce i mars.
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom