Pogledaj jedan post
Old 05.01.2012., 18:17   #21
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da jedna osoba pita drugu o tome što je njezino ja, a da ova pokušava na sve naćine to reći. I da samo o tome razmišljaju 3 dana.
Izgleda da sam ja spontano došao na tu ideju koju ti spominješ: pokušaj da se poistovjetite s predmetima i da se pokuša u njih "ući". Moja tehnika je malo drukčija. Ja nemam sugovornika, a koristim i pomagala: cigaretu i wiski-kolu
Evo o čemu se radi: http://forum2.orbis.hr/showpost.php?...&postcount=170
Joj, znaš kaj, bilo je to prije 18 g. A i inače sam kratke pameti i jedino što mi je ostalo urezano u sjećanju je taj osjećaj poslije - gledanje kroz zgrade, doživljaj sveopćeg jedinstva, nerazlikovanje granica između sebe i okoline i te senzacije čitanja tuđih misli. Stvarno nevjerojatan filing koji mi je tada odaslao poruku i to vrlo snažnu da smo definitivno više od onog što vidimo

E sad, ako te zanima, čini mi se da možda negdje u nekoj kutiji imam pohranjene šalabahtere vježbi koje smo tamo koristili, a kasnije dobili u trajni posjed. No, ne obećajem ništa, a ponajmanje da ću si dati truda potražiti to smjesta i odmah s obzirom da sam u procesu useljenja pa je gomila toga po raznoraznim kutijama

No znam da je većina vježbi bila upravo usmjerena ka tom cilju da se razbije taj osjećaj toga što mi sve nismo da bismo onda nekako shvatili što zapravo jesmo
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom