Pogledaj jedan post
Old 27.01.2006., 22:41   #22
................

I ja sam imala slican problem za vrijeme ruckova. I jos ga imam ali ne uvijek. Nekad ne,a nekada da....kako koji dan.
Ne razmisljam o tome samo da me ne prozovu kao ti......dosta sam komunikativna. Pricam dosta.......ali sve to prati to crvenilo. Pogotovo ako me netko pohvaljuje.
Kao da se unutar sebe bojim tih pohvala. Sama sebi kazem da ne smijem tako razmisljati i da se trebam jednostavno opustiti........jer jaka sam i vrijedna sam i pametna. Ma sve sam........ali opet neki strah da necu ispuniti ocekivanja. A uvijek ih ispunim.

Ima li tu koji profesionalni psiholog da rijesi nase probleme......ajde, javite se ljudima u nevolji.....a ne znam bas da je nevolja biti crven u licu no ukoliko nemas nekih drugih problema u zivotu crvenilo ti se cini smakom svijeta.......a bilo bi nam teze, vjerujte ljudi da smo crveni i gladni i neuspjesni........zar ne ? :-)


Eto toliko od mene za veceras...i cujemo se opet sutra
Mozemo bodriti jedni druge.....bit ce nam lakse....i svakoga dana ili svakoga tjedna ispricati neku nelagodu koju smo imali zbog crvene boje
sara3 is offline  
Odgovori s citatom