Pogledaj jedan post
Old 30.03.2017., 13:44   #297
Quote:
zp123 kaže: Pogledaj post
Nama 40-ak osoba (cijela moja obitelj) dolazi iz Slavonije u Dalmaciju i sad je pitanje šta s njima. Logično da ću im platit smještaj jer ipak prelaze više od 600 km, ali ne znam koliko?
Mi imamo isti problem samo obrnuto... Njegova rodbina i prijatelji dolaze iz Dalmacije u Slavoniju. Rezervirali smo prenoćište di nam stane svih 40-50ljudi(kapacitet im je cca 80-90).

I rezervirali smo samo petak noć tada je vjenčanje, jer nemamo okupljanja prije vjenčanja u crkvi.

Dakle svi koji budu dolazili (pitali smo unaprijed za mogućnost ranijeg dolaska u sobe) mogu i imaju vremena za odmoriti do 18h bez ikakvog problema. U subotu imamo kasnu odjavu, svi ionako idemo na ručak, a onda će ljudi ili još malo razgledavati pa doma u Dalmaciju ili će nazad u prenoćište, ali tada na svoj trošak-nitko im ne brani.

S obzirom da je četvrtak neradan dan i blagdan a mi smo rezervirali baš na produžen vikend rekli su nam da ćemo najverojatnije moći bez problema i dodatne dane ali da im to moramo javiti najkasnije do zadnjih 15 dana pred svatove. Dogovorili smo se nas dvoje da nam nije problem platiti ako bude netko htio ili došao u četvrtak, ili smjestiti tu večer kod rodbine ili ako ih bude puno u prenoćište.

Uglavnom okej mi je da platiti samo tu noć a sve ostalo po izboru. Putovali smo na više takvih vječanja i svaki puta nam je plaćena samo ta noć.

Sretno
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom