Pogledaj jedan post
Old 31.08.2003., 22:21   #13
Netko ima sreće, netko dobro zarađuje, a netko izgubi sa životnim osiguranjem i ono što im je uplatio. ne potpuno ali ako za 4 godine uplate sebi uzmu 60% (a MORAŠ prekinuti) onda si ne s konja na magarca nego postaneš magarac.
Ništa ne potpisujte dok ne saznate detalje, a detalje van neće reći niti onome tko ide na prezentaciju i radi za sebe i njih. Najbolje prođe onaj koji druge osigurava, jer zarađuje...
Ne morate me slušati / čitati, ali meni su uzeli 6.000 DEM od cca 10.800 DEM uplate nakon 4 godine plaćanja. Kada je silom zakona muž morao u mirovinu išli smo prekinuti osiguranje (840 Kn mj.) a gospođica mi je još rekla (osigurani sin i muž!) pa plaćajte i dalje možda vam uskoro umre (tko?)!
Ipak, ako ste mladi, imate 100% siguran i dobro plaćen posao i plaćate osiguranje do kraja (20 - 30 god.) možda vam se isplati, ali tko vam sve to garantira. ???? Ipak se raspitajte, jer kod nekih osiguranja (namjerno ne navodim ime osiguranja) prve tri godine uvijek ostaju njima...i nakon 20 godina uplate. Imaju tablicu koju ne objasne nego vam samo kažu da imaju pravnike koji će vam to na sudu objasniti...
__________________
više cvijeća, manje smeća - i na forumu
Maggie is offline  
Odgovori s citatom