Pogledaj jedan post
Old 03.01.2012., 15:51   #1
Zbunjujuća situacija

Bok svima,

ja sam nova na ovome, voljela bi cuti da li se itko nasao u slicnoj situaciji.

Moj muz od 7 godina me ostavio prije 2 mjeseca, rekao je da me vise nevoli jer sam ga odbijala i unistila mu samopouzdanje (?) i da me ga vise ne privlacim i to vise nemoze vratiti. Imamo dijete od 4 god i 11 mj. Tjedan dana nakon toga je iselio.

Nakon toga i dalje imamo zajednicki racun, nalazi se s nama za shopping subotom, dolazi doma jesti, ako kuda vodi dijete obavezno moram i ja ici, no ne zeli ni razmotriti pokusaj zblizavanja i pomirbe.

u zadnje 3 godine jako je puno radio, 3-4 puta tjedno 18 satne smjene sa 5 sati sna izmedju i meni se cini da je u midlife crisis... ide na terapiju kod psihologa jer kuzi da s njim nije sve ok ali na bracnu terapiju ne zeli jer ne zeli biti opet povrijedjen ako uspijemo vratiti ljubav i strast.

Znam da je to jos jako rano, tek su 2 mjeseca prosla, on je unajmio sobu u kuci sa jos dva muskarca a ja sam ostala sa djetetom u obiteljskom domu. Sto je zbunjujuce u cijeloj situaciji je to sto on i dalje dolazi iako tvrdi da me nemoze smisliti, dijetetom se malo poigra a onda provodi vrijeme analizirajuci me i govoreci mi 'vidjet cemo kako ce ti biti kada nadjem drugu'. Bozic je proveo s nama, naime planirao je ostati cijeli tjedan do nakon nove godine u kuci ali ja sam ga na stefanje izbacila van. sto nije dalo nikakve rezultate jer se on i dalje gura u kucu. Ako izadjem inzistira da mu kazem gdje idem i dal imam nekoga. Inace nije ljubomoran tip. Ja ga jednostavno ne prepoznajem, od obiteljskog covjeka je postao preko noci neko cudoviste!!

Sama sebi smijesno zvucim dok ovo pisem, al on stvarno nije ok u glavi, optuzuje me da sam ga odbijala u sexu i uvrijedio se kad sam kupila lubrikant (sorry too much info). To mu je unistilo muskost?!?

Ja jednako tako idem na terapiju (kod istog psihologa) i zena mi otvoreno kaze da neka cekam jer on je jako ljut i povrijedjen. da mora se srediti prije nego progleda. No ja polako gubim nadu. Ne zeli razgovarati ni sa svojim roditeljima ni sa bratom. Moja zelja je pokusati spasiti brak.

Ok da skratim, jel itko bio u slicnoj situaciji i kako je zavrsilo?
ST72 is offline  
Odgovori s citatom